Skelbiama atranka į bendrovės „Energy cells“ valdybą

2022-01-05

Energijos perdavimo ir mainų įmonių grupė „EPSO-G“ paskelbė atranką į specialiosios paskirties bendrovės „Energy cells“ valdybą, kurią sudarys 3 nariai, renkami 4 metų kadencijai. 100 procentų „Energy cells“ akcijų priklauso „EPSO-G“.

Siekiant užtikrinti tinkamą akcininko lūkesčių įgyvendinimą, gerąją valdymo praktiką bei nepriklausomų narių kompetencijų teikiamas galimybes, bendrovės valdybą sudarys patronuojančios bendrovės deleguojamas valdybos narys, kuris stiprins bendrovės kompetencijas inovacijų diegimo ir veiklos plėtros srityje, valdybos narys – valstybės tarnautojas, kuris bus atsakingas už projektų valdymo, kontrolės ir nacionalinio saugumo interesų priežiūros sritis bei nepriklausomas valdybos narys, turintis patirties finansų valdymo ir įmonių pirkimo – pardavimo sandorių sudarymo srityje.

Kandidatai dokumentus kviečiami teikti iki sausio 25 dienos imtinai.

„Energy cells“ yra įpareigota įdiegti energijos kaupimo įrenginių sistemą, kurios bendra suminė galia ir talpa sieks mažiausiai 200 megavatų (MW) ir 200 megavatvalandžių (MWh). Šie įrenginiai tarnaus kaip momentinis izoliuoto darbo energijos rezervas ir užtikrins patikimą, stabilų ir vartotojų interesus atitinkantį Lietuvos elektros energetikos sistemos darbą iki sinchronizacijos su kontinentinės Europos tinklais, o ateityje – sparčiai augančių atsinaujinančių energijos šaltinių integracijai.

„Energy cells“ izoliuoto elektros energetikos sistemos darbo rezervo užtikrinimo paslaugą pradės teikti šių metų gruodžio mėnesį.

„EPSO-G“ yra 100 procentų valdoma Lietuvos Respublikos Energetikos ministerijos.

Su atranka susijusius dokumentus rasite https://www.epsog.lt/lt/karjera